سیدعلی حسینی فر در میان برگزیدگان بخش Swap Shop مسابقه عکاسی مگنوم 2017

عکسی  از سیدعلی حسینی فر با عنوان "مادر" در بین برگزیدگان Magnum Swap Shop 2017   قرارگرفت.

سیدعلی حسینی فر عکاس و هنرمند جوان سبزواری که تا کنون درجشنواره های معتبر متعددی در داخل و خارج از کشور موفق به کسب رتبه های برتر شده است این بار با عکسی با عنوان مادر در بین برگزیدگان آژانس عکاسی افسانه ای مگنوم (Magnum Swap Shop 2017 ) قرار گرفت.

 مگنوم فوتوز (آژانس عکس مگنوم) یک آژانس  بین‌المللی عکس است که دو سال پس از پایان جنگ جهانی دوم، یعنی درسال ۱۹۴۷ توسط گروهی از عکاسان بنیان گذاشته شد. مگنوم که یکی از معتبرترین آژانس‌های عکس جهان محسوب می‌شود توسط چهار عکاس به نام‌های رابرت کاپا، هانری کارتیه برسون، جورج راجر و دیوید سیمور و ویلیام وندی‌ورت به منظور حمایت از فعالیت‌های مستقل عکاسان خبری و مستند در پاریس تاسیس شد و از همان ابتدا تاکنون موضوعات انسانی و لحظه‌ی قطعی دو محور اساسی در تولید عکاسانه‌ی آن به شمار رفته است.

نام آژانس مگنوم از بدو تاسیس تاکنون همواره یادآور بالاترین استانداردها در عرصه‌ی عکاسی مستند بوده و بخش مهمی از تاریخ عکاسی مستند و مطبوعاتی در نیمه‌ی دوم قرن بیستم اساسا درباره‌ی آثار اعضای این آژانس نوشته شده است.

لنزکالچر و آژانس عکاسی افسانه‌ای مگنوم فوتوز همراه شده‌اند تا در دومین دوره جوایز سالانه مگنوم، بهترین‌های عکاسی معاصر را بیابند.این مسابقه در بخش های پرتره،‌ فاین آرت، مستند، خیابانی، عکاسی ژورنالیستی و موضوع آزاد در دو گروه مجموعه و تک عکس برگزار شده است

امانت داری و اخلاق مداری.

محتوای این سایت با ذکر منبع و تحت شرایط مجوز کریتیو کامنز تخصیص 4.0 بین‌المللی قابل استفاده است.

Content by this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.

rss

بالا