افتتاحيه نمایشگاه عکس خبری در سنندج

نخستین نمایشگاه عکس خبری کردستان با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس حوزه هنری استان و جمع دیگری از مسئولان در نگارخانه سوره سنندج برپا شده است.

شامگاه یکشنبه و طی مراسمی در سنندج، نخستین نمایشگاه عکس خبری کردستان گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۳۵ قطعه عکس از ۱۰ عکاس خبری استان در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

موضوعات عکس های به نمایش گذاشته شده مربوط به رویدادهای خبری سیاسی و اجتماعی، فرهنگی و هنری، آیین های سنتی و مذهبی، محیط زیست و طبیعت، برداشت محصولات کشاورزی، بازماندگان حملات شیمیایی و قربانیان غیر نظامی مین در استان کردستان است.

سرپرست خانه عکاسان کردستان و مسئول برگزاری این نمایشگاه گفت: جای خالی برپایی نمایشگاه عکس خبری همواره در مرکز استان احساس می شد به همین دلیل عکاسان خبری استان تصمیم به برپایی نمایشگاهی از آثار خود کردند.

سیدمحمد لطیف حسینی نسب که خود یکی از ۱۰ عکاس خبری استان است که در این نمایشگاه چندین اثر را به نمایش گذاشته است، بیان کرد: بعد از تشکیل خانه عکاسان استان با همدلی و همکاری و هماهنگی اقدام به برپایی این نمایشگاه به عنوان نخستین فعالیت اعضای این خانه کردیم.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه آثار جمشید فرجوندفردا، آریان نصرالهی عکاس خبرگزاری مهر، فرشید اردلان عکاس ایسنا، بختیار صمدی عکاس خبرگزاری فارس،  بهمن شهبازی و سیدمصلح پیرخضرانیان عکاس ایرنا، سارا نوری عکاس شبستان، سیدمحمد لطیف حسینی‌نسب عکاس همشهری‌آنلاین، شکیب ناصری عکاس همشهری، کیوان فیروزه ای عکاس تسنیم ارائه شده است.

این نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و ۱۶ تا ۲۰ به مدت هفت روز تا ۱۸ دی سال جاری آماده بازدید علاقه مندان است.

 

امانت داری و اخلاق مداری.

محتوای این سایت با ذکر منبع و تحت شرایط مجوز کریتیو کامنز تخصیص 4.0 بین‌المللی قابل استفاده است.

Content by this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.

rss

بالا