قوانین عضویت و فعالیت در باشگاه عکاسان جوان

قوانین عضویت

  عضویت از طریق سایت اصلی باشگاه عکاسان جوان به آدرس www.yphc.ir  تنها برای عکاسان، هنرجویان عکاسی ویا علاقمندان به این هنر آزاد است.

تکمیل فرم ثبت نام بصورت صحیح جهت عضویت الزامی می باشد.

نام ونام خانوادگی باید به صورت کامل و به حروف فارسی وارد شود.

عکس پروفایل باید عکسی در شان جامعه ایرانی اسلامی باشد.

در صورت مغایرت اطلاعات، کاربر حذف خواهد شد.

عضویت در باشگاه عکاسان جوان در دو سطح می باشد:

*عضویت عادی: به عضوی اطلاق می شود که فقط فرم عضویت سایت باشگاه عکاسان جوان را تکمیل نموده است. چنین عضوی از امکانات عمومی سایت  بصورت محدود می تواند بهره مند شود.این اعضا محدودیت های زیر را دارند.

تعداد کل عکس ها: 250 عکس - تعداد روزانه ارسال عکس: 1 عکس - تعداد آلبوم ها: 3 آلبوم - تعداد پیام های روزانه : 50 پیام - تعداد دوستان: 250 دوست،

*عضو پیوسته:به عضوی اطلاق می شود که عضویت خود را ارتقا داده و حق عضویت سالانه را پرداخت می کند.. چنین عضوی می تواند از امکانات بیشتری مانند: کارت عضویت، تخفیف کلاسها و کارگاه های عکاسی، مدرسه آنلاین و خدمات نرم افزار و مجلات عکاسی و امکانات نامحدود سایت و دریافت معرفی نامه جهت عکاسی از اماکن بهره مند شود. این اعضا می توانند روزانه 5 عکس ارسال کنند و مابقیه امکانات نامحدود است.

*جهت ارتقای عضو عادی به عضو پیوسته لازم است درخواست اشتراک عضویت پیوسته را از طریق منوی " عضویت پیوسته " ارسال نمایید.

*عضویت عادی رایگان است و عضویت پیوسته  برای سال 94 _ 950 هزار ریال ( نود و پنج هزار تومان) است.

عکاس با عضویت خود در این سایت موافقت خود را اعلام میکند که کلیه عکسهایی که در سایت آپلود میکند تحت مجوز کریتیو کامنز تخصیص 4.0 بین‌المللی  Creative Commons Attribution ۴.۰ International license منتشر شوند.

قوانین فعالیت در باشگاه عکاسان جوان

1-هر عضوعادی روزانه 1 عکس باحجم 1MB  و هرعضو پیوسته روزانه 5 عکس باحجم 1MB می تواند در جامعه مجازی عکاسان جوان ارسال نماید. ( این تعداد شامل کاورها نیز می باشد)

2-  عکس ها و کاور ها نباید مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران باشد.

3- عکسهایی که دارای  مطلب آموزشی ، نگاه هنری ، بار تکنیکی و جنبه های فنی و آموزنده نباشد بصورت خودکار از سایت حذف خواهد شد.

4- از ارسال آثار دیگران در صفحه خود بپرهیزید ( باشگاه عکاسان جوان ارسال کننده اثر را صاحب اثر شناخته و مسائل حقوقی ناشی از آن بر عهده ی کاربر می باشد )

5- عکسهای برتر باید دارای ادیت شایسته و شارپنس مناسب باشد. به منظور شرکت در بخش عکس برتر هفته به این مورد دقت نمایید و عکسها را با وسواس بیشتری انتخاب و بارگذاری نمایید.

6- بهترین اندازه عکس برای درج در سایت ، کادر 800 در533 پیکسل و برای کاور نیز 1140 در 428 پیکسل می باشد
 
7-  درج لوگو یا آرم بر روی عکس ممنوع می باشد ( در سمت راست عکس فضایی برای درج توضیحات عکاس و یا عنوان عکس وجود دارد حتما نام عکس را وارد نمایید و توضیحاتی از عکس خود برای مخاطب قرار دهید ) چنانچه عکسی دارای آرم یا لوگو باشد از داوری کنار خواهد گذاشته شد

8- هرگونه بحث خارج از محدوده عکاسی ممنوع است.

9-  به منظور حفظ فضای دوستانه و تخصصی، هرگونه بحث و فعالیت سیاسی، بارگذاری عکسها و حمایت از هر یک از کاندیداها و جناح های سیاسی در سایتهای باشگاه عکاسان جوان ممنوع است.

10-  کلیه اعضاء و کاربران موظفند فقط مطالبی را ارسال نمایند که دارای جنبه های آموزشی و بیان دیدگاه ها و راهکارها باشد در غیر اینصورت تمامی پی‌آمدهای احتمالی و قانونی نشر آن متوجه مولف خاطی خواهد بود. ( خصوصا استفاده از کلمات ناشایست ، توهین آمیز و طعنه ای حتی بصورت شوخی و یا کنایه )

11- کاربرانی که باعث نا امنی محیط اجتماعی و اخلال در روند کاری باشگاه شوند متخلف محسوب شده و مسدود می شوند.

12-  چنانچه کاربری اقدام به نوشتن مطلبی نامناسب و خارج از قوانین باشگاه نماید ، مدیران باشگاه حق حذف ایشان  و برخورد با کاربر خاطی را خواهند داشت.

13-  ارسال نظرات حتما باید به زبان فارسی و حروف فارسی نوشته شده و از گذاشتن علائم و اشکال بپرهیزید.

14-  از ارسال نظرهای کوتاه و بدون محتوی تخصصی خودداری نموده و با نقدی منصفانه یکدیگر را در بهتر شدن کیفیت عکاسی یاری دهید.  در صورت نداشتن تخصص در نقد، می توانید عکس را از نگاه خود توصبف کنید.

15-  در اشتراک گذاری آثار و بیان نقدها و دیدگاه ها ، به سایر ادیان و مذاهب احترام بگذارید.

16-  در صورتی که مولفی مطلبی را بدون کسب اجازه از منبع و یا مولف اصلی و یا خلاف قوانین حفط حقوق پدیدآورنده ، آن مطلب در سایت باشگاه عکاسان جوان منتشر نماید تمامی مسئولیتهای احتمالی ناشی از این امر فقط متوجه مولفی که مطلب را در سایت باشگاه عکاسان جوان منتشر کرده خواهد بود.

17-  تمامی فعالیت های گروهی ازطریق سایت باشگاه اعلام می شود و در صورتی که کاربر بخواهد از محیط جامعه مجازی استفاده کرده و برنامه ای را اعلام و یا تبلیغ نماید متخلف  خواهد بود و بسته به تخلف با ایشان برخورد خواهد شد..

18-  کاربران نمی توانند برای خود ویا دیگری در جامعه مجازی و یا بخش های دیگر تبلیغ کنند. هر کاربری که اقدام به تبلیغ شغل ، حرفه ویا فردی را نماید پس از تذکر و امتیاز منفی در صورت تکرار مسدود خواهد شد. هر گونه آگهی و یا تبلیغ شغل ویا فرد فقط از طریق سیستم تبلیغات هوشمند عکاسی در محل های مشخص انجام خواهد شد. ( استفاده از این سرویس برای تمامی کاربران آزاد است )

19-  کاربرانی که بمدتشش ماه فعالیتی درسایت باشگاه عکاسان جوان نداشته باشند مسدود شده و پس از یکسال حذف خواهند شد.


 اطلاعات شخصی

   باشگاه عکاسان جوان تمام تلاش خود را برای حفظ اطلاعات شخصی مخاطبین می‌کند و جز با درخواست قانونی هریک از نهادها و سازمانهای امنیتی، انتظامی و قضایی جمهوری اسلامی ایران یا با اطلاع قبلی کاربر اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار هیچ‌ سازمان، موسسه، شرکت و یا مجموعه‌ای قرار نخواهد داد.

 قطع دسترسی

   تخطی کاربران از قوانین باشگاه عکاسان جوان بنا به صلاح‌دید مدیران می‌تواند موجب ارسال اخطار کتبی، قطع موقت دسترسی و یا قطع دایمی دسترسی شود. به طور معمول بعد از یکبار ارسال اخطار به کاربر، در صورت مشاهده‌ی دوباره‌ی خطا دسترسی کاربر به طور موقت برای یک هفته قطع خواهد شد و در صورت تخطی مجدد از قوانین سایت مدیران اقدام به قطع دایمی دسترسی کاربر خواهندکرد. بدیهی است با توجه به شرایط تخطی ممکن است این تصمیمات یا زمان‌بندی‌ها متفاوت باشند و به عنوان نمونه ممکن است دسترسی کاربری بعد از اولین خطا به طور دایمی قطع شود.

 حوزه‌ی قوانین

   استفاده از خدمات  باشگاه عکاسان جوان  به معنی قبول کردن تمامی شرایط و مقررات این متن است. آخرین نسخه‌ی این متن همواره در آدرس www.yphc.ir/codex در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ی دقیق و آگاهی کامل از آخرین نسخه‌ی این قوانین از خدمات  باشگاه عکاسان جوان استفاده کنند، در صورت مخالفت با هر یک از مواد یا بندهای این متن امکان ارایه خدمات توسط  باشگاه عکاسان جوان به مخاطب وجود نداشته و مخاطب مجاز به استفاده از امکانات آن نیست و موظف است از سایت باشگاه عکاسان جوان خارج شود.

امانت داری و اخلاق مداری.

محتوای این سایت با ذکر منبع و تحت شرایط مجوز کریتیو کامنز تخصیص 4.0 بین‌المللی قابل استفاده است.

Content by this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.

rss

بالا