رقابت عکاسي  Renaissanceمسابقه اي بين المللي است و دهمين سال خود را با هدف حمايت از عکاسان نوپا و جوان و همچنين براي حمايت از خانم هايي که با سرطان دست و پنجه نرم مي کنند برگزار ميکند.

مسابقه عکاسی IMS آلمان با موضوع کوهستان برگزار می‌شود.

فراخوان جشنواره عکس تلفن همراه «هشت» با محوریت فرهنگ زیارت منتشر شد.

فراخوان نمايشگاه بين المللي Traveling که امسال پنجمين دوره ي خود را پشت سر ميگذارد، با هدف نمايش برترين استعداد هاي عکاسي در ميان هنرمندان قرن 21 برگزار ميشود .

به مناسبت نامگذاری سال ٩٦ با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و گرامیداشت هفته کار‌ و‌ کارگر و ایجاد فضای تعاملی، نشاط اجتماعی،بهینه سازی فضای کار و ارج نهادن به تلاش‌های کارگران تلاشگر کشورمان، دومین جشنوارۀ عکس سلفی (خویش انداز) با عنوان "کارگر،تلاش، زندگی" توسط اداره‌کل روابط‌ عمومی سازمان‌تامین اجتماعی برگزار می‌شود.

مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان، مؤسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان ها، به منظور رقابت در عرصه خلاقیت های هنری، ارتقای سطح تخصصی هنرجویان و با هدف شناسايي، تربيت و معرفی جوانان متعهد با توجه به مؤلفه شايستگي و ارتباط هنری هنرمندان جوان سراسر کشور، با حضور استادان با سابقه دانشگاهی و هنرمندان سرشناس، در رشته های مختلف هنرهای تجسمی، بيست و چهارمین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان را از  تاریخ 20 تا 23 شهریور ماه 1396 در شهرستان کرمان، برگزار می نماید.

رقابت بين المللي عکاسي پرتره Taylor Wessing توسط گالري ملي پرتره لندن در تمام سبک و تکنيک هاي عکاسي برگزار ميشود.

سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با هشتمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی شهر تهران، دومین مسابقه عکاسی از این رویداد هنری را برگزار می کند.

وزارت جهادکشاورزی جشنواره عکس با محوریت 'توسعه کشت دانه های روغنی ظرفیت جدید در اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال' برگزار می کند.

بیست و یکمین مسابقه بین المللی عکاسی MontPhoto اسپانیا برگزار می شود.

اولین مسابقه عکاسی اتنوگرافی  واحد نطنزدر اردیبهشت ماه 1396 برگزار می شود.

مسابقه عکاسی ۲۰۱۷ با  موضوع  “نیکی”  توسط گروه فرهنگی کافه لیت برگزار و اجرا می شود، مهلت ارائه آثار حداکثر تا  ۱۱ شب روز ۸  ماه می (18 اردیبهشت 96) به وقت تورنتو کانادا می باشد.

اولین آژانس عکس خبری ایران، نهمین نمایشگاه عکس‌های برتر سال خود را برگزار می‌کند.

انجمن عکاسي Verzasca FOTO براي رقابت هاي سال 2017 از هنرمندان حرفه اي و آماتور دعوت مي کند که اگر 18 سال به بالا هستند در اين مسابقه شرکت کنند .

سومين فراخوان بين المللي عکاسی " Alicante " فراخوان عکاسي که توسط دپارتمان فرهنگ آليکانت برگزار مي شود .

فراخوان سومین مسابقه عکس انجمن صنفی عکاسان سینما اعلام شد .

مهلت دریافت آثار پنجمین جشنواره ملی عکس وقف، چشمه همیشه جاری تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ تمدید شد

بنا بر اعلام دبیرخانه مسابقه عکاسی معماری با موضوع " هویت در معماری "؛ با توجه به استقبال گسترده از این رویداد فرهنگی هنری و درخواست های مکرر نسبت به تمدید مهلت مسابقه، بدینوسیله به اطلاع می رساند مهلت ارسال آثار و ثبت نام تا پایان وقت اداری چهارشنبه 23 فروردین ماه 1396 تمدید گردید.

چهارمين دوره از رقابت هاي گروه LIQUID با موضوع آزاد براي تمام هنرمندان، معماران، طراحان و طراحان مد از سراسر جهان گشوده شده است.

طبیعت در نظر انسان متفکر و اهل اندیشه بازتابی ست از بهشت. جایی که انسان ، در آرزوی دستیابی به آن ، اندیشه و عملش را همسو می گرداند.

امانت داری و اخلاق مداری.

محتوای این سایت با ذکر منبع و تحت شرایط مجوز کریتیو کامنز تخصیص 4.0 بین‌المللی قابل استفاده است.

Content by this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.

p><

 

rss

بالا