افتتاح نمایشگاه عکس "زمستان یورت" در برج میلاد

نمایشگاه عکس کارگران حادثه دیده معدن زمستان یورت شنبه 24 تير 1396  با حضور وزیر کار در برج میلاد تهران برپا می‌شود.

 

محمدرضا کیوانفر درباره برگزاری نمایشگاه عکس "زمستان یورت" اظهار داشت: نمایشگاه عکسی از حادثه معدن زمستانه یورت آزادشهر، 24 تا 28 تیرماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

مسئول کانون عکس حوزه هنری استان گلستان افزود: این نمایشگاه با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در ساعت 19 روز شنبه 24  افتتاح می‎شود و وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر بهداشت و درمان هم میهمان ما خواهند بود.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه 43 اثر به یاد 43 جان باخته معدن توسط 8 عکاس گلستانی به نمایش گذاشته می‌شود.

کیوانفر یاداور شد: زنده نگه داشتن یاد جان باختگان و انعکاس توانمندی‌های عکاسان گلستانی و همچنین هشدار به مسئولان برای پیشگیری از چنین حوادثی در آینده از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

وی تاکید کرد: عکس تاثیر بسزایی در بیان مشکلات و مسائل جامعه دارد و محرک بسیاری از جریانات سیاسی و اجتماعی کشور یک عکس بوده است.

مسئول کانون عکس حوزه هنری گلستان گفت: رسانه و عکس در راستای اطلاع‌رسانی در زندگی مدرن امروز به قدری با اهمیت است که حتی نیاز به دوربین حرفه‌ای نیست و هر فردی بتواند اخبار و اطلاعات را در قالب عکس و نوشته زودتر به مخاطب برساند، موفق‎تر است.

وی تصریح کرد: ساعات کار نمایشگاه از ساعت 8 صبح تا 20 شب در گالری غربی برج میلاد در تهران است.

کیوان‌فر اظهار داشت: عکاسان این نمایشگاه آقایان محمدجواد مکتبی، عقیل مهقانی، مجید میهن دوست، سیدجواد میرحاجی، بهاره شقایق، راحله حصاری، هانیه کرامتلو و سحر حسن‌زاده است.

مسئول کانون عکس حوزه هنری استان گلستان گفت: گردآوری و جمع‌آوری این عکس‌ها توسط من، ادیتور عکس‌ها مهدی ابوالقاسمی، گرافیست خانم محدثه عامری، مستندساز میلاد بادلی وریاست حوزه هنری و رئیس ستاد برگزاری این نمایشگاه نیز آقای نقی محمدنژاد است.

کیوانفر اظهار کرد: اداره کل مدیریت بحران استان گلستان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل صنعت، معدن و تجارت و همچنین مسئولان برج میلاد در برپایی این نمایشگاه کمک زیادی کردند.

امانت داری و اخلاق مداری.

محتوای این سایت با ذکر منبع و تحت شرایط مجوز کریتیو کامنز تخصیص 4.0 بین‌المللی قابل استفاده است.

Content by this site is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International license.

rss

بالا